Bel me terug

Bel me terug

Laat uw telefoonnummer achter en wij bellen u terug.

Kom jij ons team versterken?

Galvano van Wolferen is op zoek naar een jonge, enthousiaste medewerker die graag ons team wilt komen versterken. Ben jij minimaal 18 jaar oud, barst je van de enthousiasme en wil je deel uitmaken van een gezellig team? Dan ben jij degene die we zoeken! 
Een specifiek diploma is niet vereist. Je werkt bij ons in een jong team maar ook samen met doorgewinterde experts die graag hun jarenlange ervaring met je willen delen. Ook bieden we je de mogelijkheid om een galvanische techniek diploma te halen op onze kosten zoals de jongens op de afbeelding, evenals een heftruck diploma of een ander relevant certificaat. Kom bij ons werken en ontwikkel je vaardigheden in een stimulerende omgeving waar plezier en leren hand in hand gaan! Ben je geïnteresseerd? Neem dan snel contact met ons op, we komen graag met je in gesprek!